<

Septylion Sp. J. - CISCO Select Certified Partner

Septylion Sp. J. jest partnerem firmy CISCO na poziomie Select Certified Partner i posiada specjalizację Cisco Small Business (SMB).


Informujemy, że z dniem 4 lipca 2012r Septylion Sp. J spełniła wszystkie wymagane kryteria i uzyskała status partnerski firmy CISCO w stopniu: Select Certified Partner oraz otrzymała specjalizację Cisco Small Business Status. Od teraz jesteśmy firmą z uprawnieniami do sprzedaży, instalacji oraz udzielania wsparcia odnośnie rozwiązań firmy Cisco w Polsce.

Specjalizację SMB Select Certified Partner otrzymują wyłącznie firmy partnerskie Cisco, które wyspecjalizowały się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Otrzymanie certyfikatu poświadcza spełnienie przez naszą firmę wysokich wymagań, jakie Cisco Systems stawia swoim partnerom w zakresie rozwiązań do infrastruktury sieciowej. 

Przełączniki dostępowe firmy Cisco umożliwiają dostosowywanie sieci oraz zapewniają obsługę nowych wdrożeń aplikacji, dzięki czemu można sprostać zmieniającym się potrzebom firmy.

Sprawdź cały asortyment przełączników firmy CISCO

 

Aby spełnić wymagania biznesowe, coraz częściej korzysta się z urządzeń innych niż komputery PC, należy udostępnić miejsce pracy lepiej obsługujące funkcje mobilności, społecznościowe, wizualne i wirtualne.

W tej dziedzinie również możesz liczyć na innowacyjne rozwiązania firmy CISCO.

W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie za pomocą poczty elektronicznej. Dane teleadresowe dostępne są w dziale KONTAKT

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u